Zmiana na skórze u 4-letniego syna

Moj 4 letni syn od 3 miesięcy na policzku ma zmianę na skórze wyglądającą początkowo jak po ukąszeniu komara z postepujacym stanem zapalnym. Początkowo zastosowana byla detromecyna która nie dała skutków. Po udaniu sie do specjalisty został przepisany lek o nazwie Mupirox i maść ichtiolowa która po zastosowaniu również nie przyniosła efektu , a wrecz przeciwnie zmiana skórna przybrała coś na kształt "wulkanu" kolejny raz zostal przypisany Argosulfan na naprzemiennie z sudocremem. Do dnia dzisiejszego nie ma poprawy. Proszę o pomoc co to może byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u dermatologa i ustalenie dalszego postępowania