Zmiana ogniskowa w obrębie przynasady dalszej kości udowej
Witam w sierpniu miałam zrobiony rm i wynik jego jest taki: w obrębie przynasady dalszej kości udowej uwidoczniono zmianę ogniskową 13x9x17 mm o podwyższonym sygnale w obrazach T2 - zależnych i FatSat , jestem po przebytym urazie kolana w 1997r. na stan dzisiejszy jest uszkodzenie ACL oraz chondromalacja 4 stopnia. Czy powinnam się obawiać tej zmiany w kości udowej?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana zmiana wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ortopedy.