Zmiana osobowości po zatrzymaniu krążenia

Zmiana osobowosci po zatrzymaniu krazenia , moj maz nie dosc ze ma amnezje i nue pamieta co wczoraj robil to jeszcze stal sie agresywny jego oczy sa takie puste jak by zycie z niego ucieklo , stal sie zupelnie innym czlowiekiem , kiedys byl spontaniczny wesoly , usmiechniety, pelen planow i pelen zycia , dbal o siebie dwa razy w miesiacu do fryzjera a teraz ma 31 lat teraz ma wielka brode , zyje w swoim swiecie , zapomnial ze mnie i dzieci kocha , moze gdybym go lepiej reanimowala

Witam!

Zatrzymanie krążenia jest dolegliwością nagłą i nie zawsze dającą się przewidzieć. Co do reanimacji - to, że Pani męża reanimowała być może sprawiło, że jest nadal wśród Was. Trudno wypowiadać się co dzieje się z mężem bez pełnych danych (dotyczących przykładowo tego kiedy nastąpiło zatrzymanie krążenia, ile trwał okres nieprzytomności itp.). Warto w tym względzie porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który w takiej sytuacji zleci z pewnością dodatkowe badania i konsultacje (np. neurologiczne). Po tego rodzaju konsultacjach możliwe będzie zapewne podjęcie rehabilitacji (w tym związanej ze stanem psychofizycznym). Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witam. Trzeba udać się do lekarzy na dokładne badania jakie zmiany w mózgu zaszły. Obawiam się, że maż może nie być już taki jak był kiedyś, ale niech ocenią to lekarze.