Zmiana wyglądy pieprzyka

Witam! Na przestrzeni ostatniego roku mój 'pieprzyk" urósł o ok. 50 % a także zmienił barwe. Załączam link do zdjęcia. Czy jest to cos niepokojącego ? Czasem mnie mocno swędzi, ale tylko okresowo. Z góry dziękuję za odpowiedź . https://zapodaj.net/df568438afb9d.jpg.html

Proszę zgłosić się do dermatologa aby ten obejrzał znamię pod dermatoskopem i zdecydował o dalszym postępowaniu, być może należy usunąć to znamię chirurgicznie i zbadać histopatologię zmiany,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel