Zmiany chorobowe na penisie

Witam Państwa, na napletku mojego penisa w przedniej jego części pojawiła się wąska brązowa plamka wielkości ok. 0,5cm. Niestety nie wiem kiedy to nastąpiło. Zauważyłem ją niedawno. Współżyję tylko z jedną partnerką. Oboje dbamy o higienę okolic intymnych. W związku z powyższym prosiłbym o informację cóż to może być za przypadłość? Czy jest to objaw jakiejś choroby? Czy muszę udać do lekarza specjalisty w celu zbadania tej plamki? Jeżeli tak to prosiłbym o informację do jakiego specjalisty muszę się zgłosić. Pozdrawiam

Witam serdecznie! Niestety bez badania lekarskiego, obejrzenia zmiany i przeprowadzenia wywiadu nie da się stwierdzić co jest powodem dolegliwości. Niestety nie napisał Pan czy zmianie towarzyszą inne objawy - świąd, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z cewki, ból? Zmiany mogą wiązać się z zmianami barwnikowymi, jednak wymagają oceny przez lekarza. Najlepiej skorzystać z pomocy dermatologa - do specjalisty tego nie jest konieczne skierowanie. Pozdrawiam