Zmiany grzybiczne na pośladkach i w pachwinach

witam, lecze grzybice, zmiany bylu rozległe na całych posladkach i w pachwinach. Dlugo zwlekalam z leczeniem, wysypka raz byla wieksza raz mniejsza, az w koncu udalam sie do lekarza, leczenie jest ok ale moje pytanie na pupie mam pare takich plaskich czerwonychh plamek w sumie niewidocznych na pierwszy rzut oka ale ja je widze to samo w pachwinie, czy to moga byc blizny??czy jeszcze proces chorobowy sie toczy?to nie swedzi ani nie jest wypukle jest bledsze i jakby podskorne

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem toczącej się infekcji grzybiczej. Proszę zgłosić się do dermatologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.