Zmiany na skórze od kilku miesięcy

Witam, od kilku miesięcy zauważyłem zmiany na skórze, nigdy specjalnie nie swędziały ani nic, ostatnio pojawiło mi się kilka miejsc z złuszczającą się skórą, czytałem dużo w internecie, bałem się że może być to łuszczyca, lecz objawy nie pasują, pojawianie się miejsc w których to mam (Noga,ręce) nigdzie więcej nie zauważyłem. Swędzenie nie nasila się po kąpieli, ten objaw jest rzadkością. FOTO:https://i.gyazo.com/d290e1565df6392f2ab3434892c8c2bd.png

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale jakość zdjęcia nie pozwala mi napostawienie rozpoznania. Sugeruję kontakt z ekarzem lub dermatologiem.