Zmiany na wargach sromowych i przy wejściu do pochwy

Dzień Dobry. Ostatnimi czasy Moja Dziewczyna zauważyła na swoich wargach sromowych i przy wejściu do pochwy pewne zmiany. Obawiała się, że mogą to być kłykciny kończyste lecz 2 ginekologów i dermatolog stwierdzili, że są to gruczoły łojowe (powiększone), które mogą mieć wygląd krostek, wypustek. Mogą być krótkie, długie... I że to całkiem normalne oraz nie groźne zmiany u kobiet w młodym wieku. Moje pytanie brzmi: Czy lekarze mogli się pomylić? Mogli to tak stwierdzić "na rzut oka"?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że lekarze specjaliści mają największe doświadczenie w tego typu zmianach więc proponuję kierować się ich zaleceniami.