Zmiany skórne na bliźnie

Witam tydzień temu lekarz ściągnął mi szwe z nosa i teraz wyrósł mi na bliznie taki "bombel" chyba z ropą nie wiem dokładnie co to zgłosić się z tym do lekarza czy samo zejdzie ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje dalszym postępowaniem.

Witam,
jeżeli pojawiła się treść ropna w bliźnie po usunięciu szwów sugeruję by obejrzał to lekarz.Objawami niekorzystnymi które mogą towarzyszyć tej wydzielinie będzie miejscowa bolesność ,zaczerwienienie i zwiększona ciepłota.