Zmiany skórne w obrębie członka u 32-latka

Witam, mam od okolo roku problem z żołędzią penisa, nie uprawiam sexu od 3 lat. Moje objawy : wysypka na żołędziu czasem cos swedzi lub piecze jak przy podrażnieniach, żołądz jest jakby suchy klei sie do napletka bez nawilzania, stosowane leki, clotrimazolum, kwas borowy, Triderm, Nitrofurazon, Rivanol, Octenisept. Wykonano posiew wyszlo ecoli++ 5 mscy temu przepisano Zinnat i Trebisil. Dwa miesiace temu wymaz ecoli+, mocz czysty, wyniki ogolne krwi i moczu ok w normie.Bylem u 3 dermatologow
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Bez oceny zmian skónych nie jestem w stanie doradzić odpowiedniego w tej sytuacji leczenia Rozważyłbym biopsję zmian skórnych, które mogą naprowadzić na ich podłoże. Ponadto sugeruję kokntakt z referencyjnym ośrodkiem dermatologii.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty