Zmiany skórne w obrębie członka po stosunku seksualnym

Witam.Mam problem. Dwa dni temu uprawiałem sex z swoją partnerką, z gumką, dzis po stosunku też z gumką zauważyłem niewyczuwalne w dotyku krostki na żołędziu, nigdy nie byłem uczulony na prezerwatywy, ona przyjmuje tabletki anty, nigdy nie miałem takiej wysypki jak robilismy to bez gumki. Proszę o szybką odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża zmian. Wskazana jest wizyta u lekarza.