Zmiany w jamie ustnej u 26-latka

Witam Mam problem widzę u siebie w jamie ustnej zmiany podobne do wirusa hpv... Ta dolegliwość trwa jakieś 10 lat... Niewiem co mam robić... Strasznie sie boje... Chodzę do lekarza ogólnego ale on nie widzi w tym nic dziwnego... A ja mam powiększone migdaly... Jakieś owrzodzenie na języku z przodu i z tylu co mam robić... Ach jakiś Guzek na podniebieniu z tylu... Mam 25 lat i jestem mężczyzna co mam robić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny opisanych zmian, co wyklucza możliwość postawienia diagnozy. Sugeruję, by zmiany ocenił specjalista dermatolog, laryngolog oraz ew. lekarz dentysta.