Zmiany w obrębie nerek u 38-latki

witamw obu nerkach w okolicy podkorowej części centralnej widoczne zmiany hyperechogeniczne drobne zwłóknienia w warstwie grzbietowej lewej nerki widoczne pogrubienie kory do 28mm kolumna co to oznacza

Aleksander Ropielewski

Zależy to od objawów towarzyszących, bez pełnego obrazu klinicznego trudno jest mi jednoznacznie zinterpretować powyższy opis.