Zmiany w pęchrzu moczowym a nowotwór

Po 2 wycięciu zmiany w pęcherzu w wypisie : C67.9 mnogi nawrotowy guz pęcherza moczowego cTa(m)/1NxMxGx. Opis histop.:brodawkowaty nieinwazyjny rak z nabłonka przejściowego G2 .Moje pytanie :jak interpretować następujący wynik ,mąż niema urologa prowadzącego i nie mam komu zadać pytania

Wynik wskazuje na obecność nawrotowego raka pęcherza! NIE ROZUMIEM STWIERDZENIA,ŻE MĄŻ NIE MA UROLOGA PROWADZĄCEGO!!!??? A KTO OPEROWAŁ?- fryzjer??? KONIECZNA DALSZA OPIEKA ONKOLOGICZNA!!! zż