Chemioterapia przy nowotworze grasicy

Mam 60lat mam nowotwór graśicy podano mi 4chemie 5 nie podano bo mam zapalenie płuc czy w tak poważnej chorobie mogę przyjmować leki do podnieśienja odporności organizmu to jest choroba nawrotowe to jak często będą terapie chemiczne czy tą chorobę w jakiś sposób można powstrzymać żeby tak szybko nie wyniszczyła mojego organizmu

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie można Panu odpowiedzieć na te pytania bez znajomości wyników badań. Proszę je spisać i zadać lekarzowi przy najbliższej okazji.

Pozdrawiam.