Zapytaj lekarza

7 4 1 , 9 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiany zwyrodnieniowe krążków międzykręgowych na poziomie L4-L5

Zmiany zwyrodnieniowe krążków międzykręgowych na poziomie L4-L5 oraz L5-S1 w postaci zaburzeń uwodnienia. Na poziomie L4 - L5 tylna, centralna wypuklina krążka międzykręgowego modelująca worek oponowy, zwężająca zachyłki boczne,dotykająca do korzeni nerwowych L5. Na poziomie L5-S1 tylna, szerokopodstawna środkowo-prawa przepuklina krążka międzykręgowego modelująca worek opony, zwężająca wejście do prawego zachyłku. przerost więzadeł na tym poziomie.
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian zwyrodnieniowych w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Tego typu zmiany mogą być przyczyną dolegliwości bólowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga, który zaproponuje możliwe formy leczenia.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy