Znaczne zgrubienie w nadgarstku i silny ból ręki a przeciążenie

Witam, około 8 lat temu doznałam pęknięcia kości w nadgarstku przez okres 2 tygodni miałam źle założony gips i został on założony na nowo. Pracuję fizycznie, wiec używanie rak jest koniecznie. Ponad rok temu zauważyłam, ze 'kość'(ulna) w nadgarstku prawej reki znacznie różni się wielkością od lewej, widoczne jest znaczne zgrubienie a nawet przesunięcie. Od około pół roku cierpię na okropne bóle reki co uniemożliwia mi prace, maści i tabletki pomagają ale na krotko. Czy to zwykle przeciążenie?

Prawdopodobnie złamanie zrosło sie wtedy ze skróceniem dlatego teraz ręka jest lekko skrzywiona, wystaje kość lokciowa. Szybko wystepuje ból po pracy, jeśli przeszkadza to w pracy i życiu można to skorygować operacyjnie