Zniesienie lordozy szyjnej a pulsowanie w uchu
czy uczucie jakby nadmuchanej głowy pulsowanie w uchu, drętwienie palców w nocy u rąk mogą być spowodowane zniesieniem lordozy szyjnej. Bardzo Proszę o odpowiedz. Lekarze diagnozują mnie już 5 lat mam zrobione chyba wszystkie badania, ale nikt mi nie chce dać skierowania na rezonans magnetyczny kręgosłupa szyjnego. Lekarze wmawiają mi nerwice. Na badanie rtg kręgosłupa także poszłam prywatnie. Moj adres to aneta.blaszczyk8@wp.pl

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Jeżeli objawy nie nasilają się, a poza zniesieniem lordozy RTG nie wykazało odchyleń może warto odstąpić od rezonansu i spróbować rehabilitacji? Może być bardzo pomocna. Jeżeli pozostali specjaliści nie widzą potrzeby wykonania rezonansu trudno mi się wypowiadać- nie znam dokładnie przypadku Pani choroby.