Zniesienie lordozy szyjnej a pulsowanie w uchu

czy uczucie jakby nadmuchanej głowy pulsowanie w uchu, drętwienie palców w nocy u rąk mogą być spowodowane zniesieniem lordozy szyjnej. Bardzo Proszę o odpowiedz. Lekarze diagnozują mnie już 5 lat mam zrobione chyba wszystkie badania, ale nikt mi nie chce dać skierowania na rezonans magnetyczny kręgosłupa szyjnego. Lekarze wmawiają mi nerwice. Na badanie rtg kręgosłupa także poszłam prywatnie. Moj adres to aneta.blaszczyk8@wp.pl

Magdalena StusiĹska

Jeżeli objawy nie nasilają się, a poza zniesieniem lordozy RTG nie wykazało odchyleń może warto odstąpić od rezonansu i spróbować rehabilitacji? Może być bardzo pomocna. Jeżeli pozostali specjaliści nie widzą potrzeby wykonania rezonansu trudno mi się wypowiadać- nie znam dokładnie przypadku Pani choroby.