Zniesienie lordozy szyjnej u 35-letniej osoby

Zniesienie lordozy szyjnej. Niewielkie zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na krawędziach trzonów kręgów zwłaszcza C4-C6. Tarcza międzykręgowa C2/C3 bez wypukleń. Na poziomie C2/C3 niewielka spondylolisteza ok.2mm. Na poziomie C3/C4 i C4/C5 niewielkie uwypulkenia boczne tarcz m-k bez ucisku struktur nerwowych. Na poziomie C5/C6 uwypulkenie centralne na około 3mm z niedużym uściskiem worka oponowego, niedużym uściskiem korzeni nerwowych obustronnie, kanał kręgowy zwężony do ok.10mm. Na poziomie C6/C7

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zaleconą jest na pewno intesywna rehabilitacja, leczenie przeciwbólowe oraz końsultacja z lekarzem zlecającym badanie. Pozdrawiam