Żółtawa plamka i czerwone paski na prawym oku oraz uczucie suchości i pieczenia

Witam mam pewien problem od dluzszego czasu mam na prawym oku w wewnetrzym kaciku taka mala żółtawą plamke i czertwone paseczki...mam takie uczucie suchosci czy nawet lekkiego pieczenia,gdy wyjde na dwor razi mnie swiatlo i musze lekko zmruzyc oczy....uzywalam kropli hydrobalance i nic nie pomoglo,kupilam krople vissine classic te troche pomagaja bo troche mi to sie zrobi bledsze ale nie znika wogole,czy moze mi pan powiedziec od czego to mam????? Martwie sie :( prosze o szybka odpowiedz pozdr.

Witam. Visine jest naczyniozwężaczem. Nie leczy.Stosujemy po imprezie,albo na wesele. Nie do leczenia!Ta żółta kropka to może być sprzydlik, tłuszczyk, lub naciek przyrąbkowy. Leczy okulista po zabadniu.Najcześciej daje się steryd pod kontrolą ciśniernia Tp. Pozdrawiam