Żółte bąble na prąciu

witam mam problem od jakiegoś czasu mam 2 żółte bable na praciu są twarde i czymś wypełnione jeden jest wyżej drugi niżej. połączony z cewką tkanka czy czymś podobnym tu jest zdjęcie : http://img28.imageshack.us/i/opjb.jpg/

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety załączony link nie prowadzi do zdjęcia. Proszę udać się na wizytę do specjalisty urologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie. Do poradni urologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.