Żółty śluz pod koniec miesiączki

Witam, w dniu 8.05.2015r. dostałam miesiączkę (zgodnie z terminem) jednak niepokoi mnie fakt iż ostatniego dnia krwawienia pojawił się sam śluz taki jak w dni płodne o lekko żółtym zabarwieniu. Dodam że jestem osobą aktywną seksualnie. Pierwszy raz spotykam się z taką miesiączką. Co to może oznaczać ?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić bez przeprowadzenia badania ginekologicznego. Jeżeli nietypowyśluz występuje w kolejnych dnaich sugeruję kontakt z ginekologiem.