Zrosty po cesarskim cięciu a problemy z miesiączkowaniem

Witam! Mam 25 lat. 31.08.15r. Mialam laparoskopie w celu ustalenie przyczyny plamień z drog rodnych oraz bolesnych miesiaczek. Poczatkowa diagnoza- endometrioza. Jednak po zabiegu lekarz wykluczyl endometrioze i stwierdzil zrost po cesarskim cieciu, ktore mialam w styczniu 2013r. Pierwsza miesiaczke po zabiegu dostalam 24.09.2015r i do polowy cyklu trwaly plamienia (trwaja juz od roku).dlaczego objawy utrzymuja sie nadal i czy mozliwe jest aby lekarze nie zauwazyli innych zmian np. Nowotworu?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa i kierowac się jego zaleceniami .

Piotr Pilarski

Myślę, że przed laparoskopią która jest ostatecznością miała Pani wszystkie badania, które pozwoliły wykluczyć nowotwór. Proszę stosować się do zaleceń lekarzy.

Pozdrawiam.