Zrosty w uchu a możliwość oczekiwania na operację 10-12 miesięcy

Witam syn ma ciągle problemy z uszami ,częste bóle ,bolące gardło,niedosłuch niewyraźna mowę ,chrapie podczas snu ale temperatura ciała jest zwykle obniżona 35,2 stopni .Po wizycie u laryngologa ma stwierdzone zrosty i niedosłuch ,dostalismy skierowanie do szpitala czy mozemy czekac na operację 10-12 mc.?Proszę o pomoc ?

zby mało danych aby konkretnie udzielić odpowiedzi. co to znaczy zrostu w uchu ? objawy sugerują przerost migdała gardłowego./ Czy mozecie czekac powienien powiedzieć lekarz ogladający dziecko.