Zsunięcie się prezerwatywy podczas stosunku z partnerem

witam mam pytanie poniewaz podczas stosunku z partnerem zsunela sie mu prezerwatywa i wslizla sie w gleboko w pochwe . strasznie sie przestraszylam bo zdarzyla mi sie pierwszy raz taka sytuacja i w panice w ostatniej chwili wyciagnelam delikatnie ja palcami i teraz juz sie boje co by moglo sie stac gdyby nieudalo mi sie jej wyciagnac czy to niebezpieczenstwo?

Piotr Pilarski

Prezerwatywa nie daje 100% pewności uniknięcia ciąży. Sugeruję wykonać test ciążowy za 14 dni.

Pozdrawiam.