Zsunięta prezerwatywa w 5 dniu cyklu i brak okresu

Zsunieta prezerwatywa w 5dc (cykle 24-27dn,ostatnie trzy po 24dn, krotkie 2-3dn miesiaczki),Po 1,5godz Postinor. Potem 1y tydzien plamienie i lekkie krwawienie, 2tyd klucie brzucha.Dzis termin miesiaczki i nic.Nawet nie ma sluzu,jest nawet dosc sucho, lekko czasem pobolewa podbrzusze od 3dni,ale moze to stres. Dzis test z moczu (domowy)-negatywny. Mam 44 lata. Czy powinnam robic test z krwi czy spokojnie czekac, bo opoznienie moze od Postinoru?Stres okropny.To jedyne wspolzycie od dawna.

Witam! myślę , że w Pani przypadku można poczekać kilka dni ; jeśli miesiączka nie wystąpi w ciągu tygodnia proszę skontaktować się z Pani lekarzem