Zwapnienie w okolicy krętarza kości udowej

Dzien Dobry, Bolalo mnie biodro wiec zrobilam przeswietlenie w ktorym wyszlo ze mam spore zwapnienie w okolicy kretarza kosci udowej.Jak wyglada leczenie w takim przypadku. Z gory dziekuje za odpowiedz Agnieszka

Szanowna Pani, opisane zdjęcie powinien obejrzeń ortopeda i ocenić rozległość, położenie, itp tych zwapnień. Jesli to możliwe porównać z wczesniejszymi kliszami rtg tej okolicy. Oczywiście po zbadaniu Pani. W zalezności od powodów powstania tych zmian postepowanie może być różne: od objawowego leczenia w przypadku utrzymujących sie doelglwiości do leczenia operacyjnego. Proszę zgłosic sie do specjalisty z zakresu ortopedii. Pozdrawiam