Czy w Polsce możliwe jest skrócenie kości udowej?

Witam :D chciałabym się spytać o wszystkim co dotyczy skrócenia kosci udowej , inaczej zmniejszenia wzrostu, czy w Polsce istnieją , takie operacje ? Ile taki zabieg może kosztować ? Czy każda taka operacja niesie za sobą komplikacje ? Chodzi mi o to czy można przez to zostac niepełnosprawną osobą ? Gdzie można sie podac takiemu zabiegowi ze wzgledów estetycznych ?

Witam , nie jestem zorientowany czy w Polsce wykonuje się "ze względów estetycznych" i na prośbę pacjenta. Proponuję konsultację w Klinice Ortopedii Uniwersytetu Medycznego najbliższego Pani miejsca zamieszkania , zż