Zwichnięcie stawu biodrowego i ból kolana

Witam Państwa! Od urodzenia mam wrodzone zwichnięcie prawego stawu biodrowego.Bardzo mocno boli mnie prawe kolano i biodro, że nawet leki przeciwbółowe zawiele nie pomagają.Skrót prawej nogi wynosi 9 cm.Na zdjęciu rtg wygląda to fatalnie, że lekarz oglądający to zdjęcie nie mógł uwierzyć, że ja chodzę o własnych siłach bez pomocy kul.Martwi mnie to, że nikt nie chce się podjąć operacji mojego biodra bo jedynie co można zrobić,to usztywić je na stałe.Mam 52 lata,czy to jest do wyleczenia?Danuta

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można nic powiedzieć. Proszę udać się do lekarza ortopedy, Po bezpośrednim badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.