Zwichnięcie stawu kolanowego na skutek przysiadu

witam, podczas przysiadu w okolicy kolana pojawił się nagły silny rozrywający ból- zgłosiłam się na pogotowie, gdzie zrobiono zdjęcie rtg. lekarz stwierdził zwichnięcie prawego stawu kolanowego. założono mi szynę i wysłano do ortopedy- dzisiaj lekarz ortopeda nawet nie spojrzał na zdjęcie, zbadał nogę i stwierdził że to zwichnięcie. Kazał leżeć. Na pytanie dlaczego nie zobaczy zdjęcia, odrzekł że nie będzie podważał opinii kolegi !!! (le. internisty). Co należałoby w takiej sytuacji zrobić?

Po pierwsze to nie jest zwichnięcia kolana, najpewniej skręcenie a wtedy szyna wystarczy na początek . Jeżeli zwichnięcie to moze tylko rzepki ale musiała sama sie nastawić inaczej lekarz nastawia.