Jakie leczenie skręcenia stawu kolanowego?

Witam! W 2014r miałam artroskopie, rozpoznanie "skręcenie stawu kolanowego z podwichnieciem i pochyleniem bocznym rzepki" W listopadzie 2016 kolejna artroskopie, rozpoznanie" konflikt rzekomo umowy stawu kolanowego z podwichnieciem bocznym,pochyleniem rzepki wydzielenie ciała wolnego wewnatchrzastkowego". W kolanie nadal przeskakuje i ucieka w bok. Jeden z lekarzy proponuje operacje usuniecia guzowatosci i śruby, natomiast drugi zastrzyki z OST plus. Proszę o radę co byłoby najlepsze dla mnie.

Miała Pani zapewne zwichnięcie rzepki. Jeśli podwichnięcia się powtarzają i w stawie jest ciało wolne, to wskazane jest leczenie operacyjne. Zastrzyki nic nie pomogą.