Zwiększenie ilości wodnistej wydzieliny w 24. tygodniu ciąży

jestem w 24 tygodniu ciąży od kilku dni zauwazyłam że mam zwiekszona wydzieline wodnista z pochwy tzn taka lekko gesciejsza na srodku z wodnista obwodka (srednica okolo 2 cm) Ciagle czuje zwiekszoną wilgotnosc w pochwie szczególnie podczas ruchów dziecka. Dodam ze jest gesciejszy sluz jest koloru lekko kremowego a wodnista obwodka koloru bezbarwnego i wydzielina ta jest bezzapachowa i nic mnie nie Szwedzi. Nie jest to grzybica bo miałam robiony posiew. co to może oznaczac ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza ginekologa.