Co oznacza wodnista wydzielina z pochwy po zakończeniu połogu?

Witam, jestem w trakcie pologu, 6 tydzien po cesarskim cieciu. Krwawilam kilka dni, nie obficie. Okolo dwoch tygodni temu zauwazylam wodnista wydzieline,przypominajaca konsystencja wody plodowe z lekko nieprzyjemnym zapachem. Od kilku dni wydzielina przypomina uplawy. Zolte,bezzapachowe i sluzowate. Czuje sie jakbym miala miesiaczke. Bole nie wystepuja.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa i ocena zmian, sądzę że opis może wskazywać na infekcję.