Zwolniony przyrost bHCG

Dzień dobry, 16.12 miałam ostatnią miesiączkę. Według metody objawowo-termicznej 11.01 miałam późną owulację. 10 dpo (g.10) zrobiłam test z krwi betahcg z wynikiem 17, w 16 dpo (g.10) - 470, a w 20 dpo (g.7) 1706. Zauważyłam, że przyrost bety zwolnił (podwojenie bety wydłużyło się z 31 godzin na 49) i zastanawiam się, czy wszystko w porządku. Będę wdzięczna za wszystkie informacje, bo czekam na wizytę. Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wszystko w porządku. Najważniejszy jest trend wzrostowy stężenia beta-hCG. Jego wzrost stężenia jest zmienny osobniczo, stąd bardzo duże rozpiętości dla wyników tego badania. Nie ma powodów do niepokoju.