Zwyrodnienie kręgosłupa u rolnika

Miałam uraz kregosłupa.Kręgi L$,L5.dzwignełam brony rolnicze .Było to w 04.14r.Dpiero wczoraj dostałam sie do neuroch.Wykluczył operację,Stwierdził na podstawie MR,że mam cały kregosłp w guzach tzn zwyrodnienie i nie widac tam urazu.Po chwili dodał,ze całego kregosłupa nie operuja i tak.Zalecił rechabilitacje .czyli powrot do neurologa prowadzacego.Mam 55lat jestem rolnikiem.Pan dok.zakazał mi dzwigania.Z lekow przeciwbolowych boli mnie żoładek.Jestem po 2-ch operacjach podnoszenia narz.rodnych

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie zawarła Pani w powyższym opisie pytania do którego miałbym się odnieść. Proszę kierować się zgodnie z zalecaniami lekarzy badających. Przez internet bez badania nie można nic więcej powiedzieć.