Zwyrodnienie stawów i dna moczanowa

Witam mam takie pytanie odnośnie mojej mamy i bardzo proszę o odpowiedź ponieważ to dla mnie ważne . Moja mam choruje na Zwyrodnienia 3 stopnia zwężenie przestrzeni miedzystawowych od wewnetrznej strony w kolanach i dna moczanowa i ma złamane wyrostki w tych przestrzeniach. Żaden lekarz nie potrafi jej pomóc choćby uśmiezyc ból żadnych leków nic i zlekceważyli problem . Bardzo proszę o odpowiedź czy wizyta u Pana Doktora mogła by coś pomoc. Prosze o odp.Pozdrawiam Sonia

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z Mamą do lekarza reumatologa. Po badaniu lekarskim będzie możliwość udzielenia odpowiednich zaleceń lekarskich.