Dna moczanowa i nadciśnienie

Witam, mam problem z dna moczowa. Stawy mnie bolą, rwą i pieką. Ból jest okropny nie do wytrzymania. Biorę MILURIT 300 mg 1x dziennie. Nic nie pomaga. Zaznaczę że choruję na nadcisnienie i mialam problemy z sercem. Byc moze zbytduza ilosc zażywanych przeze mnie lekarstw powoduje takie objawy. Lekarz nie potrafi mi pomóc, wiec moze panstwo pomogą... Inne lekarstwa ktore zażywam to:POLOCARD 75, AXUDAN 80, PRIMACOR 10, ZOCOR 20, FUROSEMID 40. Błagam o jakąś podpowiedź !!!

Przy dnie moczanowej bardzo ważna jest dieta niskobiałkowa, Proszę ograniczyć spożycie nabiału i mięsa,a jeść dużo warzyw w przeróżnej postaci. Przydatne są wszelkie herbatki owocowe i ziołowe, czystek, pokrzywa, które usuwaja nadmiar toksyn, jednak po szerszą poradę proszę się udać do dietetyka z wynikami badań.