Żylaki i puchnięcie nóg
Witam Chcę w miare swoich mozliwości pomóc mojej mamie która ma problemy z żylakami i puchnięciem nóg. Czeka na operację, będzie też miała usg z doplerem u lekarza specjalisty. Pracuje jednak dużo, praca stojąca i chciałbym jej kupić rajstopy uciskowe szczególnie na łydki. Proszę o podpowiedź czy lepsze beda typowe podkolanówki czy jednak rajstopy na długości całej nogi? I czy jesli jest mozliwość gdzie w Łodzi mogę takie rajstopy zakupić? Dziekuje za pomoc

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Fakty o zdrowiu - Czym są żylaki?
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - znacznie korzystniejsze jest zastosowanie pończoch uciskowych. Można je dobrać i kupić w kazdym sklepie ze sprzętem medycznym.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg