Żylaki na łydce u 36-latki

Mam 36 lat na prawej lydce od paru lat mam chyba żylaki, sa to 3 ciemne plamki ok 0.4 x0.4mm jest to troche krepujace, jak to usunac sa jakies sprawdzone kremy ? Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim warto byłoby potwierdzić, że opisane zmiany to żylaki. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, potwierdzi diagnozę oraz wdroży właściwe leczenie. Być może konieczna będzie konsultacja chirurga naczyniowego.