Żylaki powrózka nasiennego a starania o ciażę
Dzień dobry, lekarz wykrył u mojego męża tydzień temu żylaki powrózka nasiennego ale musi jeszcze zrobić usg żeby to potwierdzić. W tamtym roku zaszłam w ciążę w drugim cyklu, jednak synek był chory miał rozszczep kręgosłupa i inne wady. Czy żylaki mogły mieć na to jakiś wpływ? Czy możemy się teraz starać o dziecko czy powinniśmy poczekać i zrobić dodatkowe badania?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Raczej żylaki powrózka nasiennego nie mają wpływu na tego typu zmiany. Proponuję udać się na USG aby potwierdzić wstępne rozpoznanie i następnie sądzę, że można się starać.