Żylaki powrózka nasiennego i bóle jąder
Witam mam pytanie mam stwierdzone żylaki powrózka nasiennego lewego czy od tego mogą boleć obydwa jądra tak na zmianę ?Częściej boli prawe.USG wykazało tylko żylaki czy to może być nowotwór dodam że boli mnie trochę kręgosłup lędźwiowy przy schylaniu ale to chyba inna kwestia pracuję fizycznie i dużo dźwigam.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jest to możliwe, chociaż nie jest to objaw charakterystyczny dla żylaków powrózka nasiennego, dlatego aby ustalić przycyznę Pańskich dolegliwości sugeruję kontakt z urologiem.