Czy można wykonać odbudowę zęba na implancie?

Szanowni Państwo, Czy jeśli badania wykazały, że kości są za słabe na implanty to czy można wykonać odbudowę na implantach po upływie kilku lat gdy jest już proteza? Czy zawsze usuwa się całą kość z zębów?
KOBIETA, 29 LAT 2 tygodnie temu

Kości może być za mało do założenia implantu ale wtedy stosuje się różne metody odbudowy kości aby "urosła" i wtedy bez problemu będzie można wykonać odbudowę zęba na implancie. Pod protezą zanika kość ale nigdy nie jest za późno aby ją odbudować i docelowo założyć implanty.