Zabieg wszczepienia implantu jądra

Witam!Dwa tygodnie temu miałem operacje wstawienia implantu jądra metodą cięcia w dole pachwinowym,implant również został przymocowany do worka mosznowego obecnie implant znajduje sie wysoko ile czasu potrzebuje żeby znalazł się na swoim miejscu
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Czas gojenia po tego typu zabiegu wynosi do kilku tygodni. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do położenia implantu w worku mosznowym sugeruję konsultację ze specjalistą urologiem, który się Panem opiekuje.