Alergiczne zapalenie błon śluzowych

Lekarz internista nie chce dac mi skierowania do alergologa. Od ponad roku zauwazylam objawy alergii,kicham, pieka mnie oczy i b.czesto boli glowa a w nocy dreczy uporczywy kaszel u p. laryngolog dostalam tabletki na alergie,stwierdzila alergiczne zapalenie blon sluzowych i tak samo u p. dermatolog a internista nie daje mi nadal skierowania.Co moge zrobic w takiej sytuacji? Prosze o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Trudno mi na to pytanie odpowiedzieć, należy zapytać wprost dlaczego nie widzi wskazań do takiego skierownia.