Badania moczu w 7. tygodniu ciąży

Witam. Badania moczu w 7 tygodniu ciąży wyszły mi leukocyty 8-15 co to znaczy? Reszta CW 1012 B nb C nb E0-2 L 8-15 Bakterie dość liczne... W marcu wyniki moczu miałam prawidłowe. Czy to groźne tak wysokie leukocyty?? Wizytę mam za tydzień i się martwię... Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki mogą świadczyc o infekcji. proponuję powtorzyc badanie z zachowaniem higieniczności pobrania.