Badanie endoskopowe i bóle brzucha

Witam Mialam badanie tydz.temu wykonane ono bylo endoskopem. GIF Q 165 / 2308182 przelyk , zolodek niezmienione .w opuszcze dwunastnicy i przejsciu do czesci zstepujacej blona slusowa sprawia wrazanie pogrubialej, lekko granulowanej z pojedynczymi drobnymi, wybroczynami krwotocznymi. Bez owrzodzen i bez nadzerek . Clo test z antrum dodatni. I wlasnie dokladnie taka diagnoze mam. -wypisano leki biore juz tydzien i wciaz mam duze bole brzucha i slabo mi, i wymiotuje . Czy nadal mam brac leki czy

Prawdopodobnie przyjmuje Pani leki w związku z rozpoznanym przy pomocy testu CLO zakażeniem błony ąluzowej żoładka wywołanym przez Helicobacter pylori.
Pani dolegliwosci mogą, ale nie muszą mieć związku tym zakażeniem, powinna Pani zwrócić się do lekarza gastroenterologa.