Badanie obciążenia glukozą a zimne poty

Witam. Paweł lat33. Mam taki problem na początku miesiaca robiłem badania do nowej pracy m.in. obciązenia glukozą.W wyniku wyszło mi 88mg/dl na czczo i 85mg/dl po godzinie i po dwóch. Dzisiaj odebrałem powtórke badan i wynik podobny 90mg/dl na czczo 85 mg/dl po godzinie i 77 mg/dl po dwóch. po ostatnim pobraniu oblały mnie zimne poty i czułem sie dosc niepewnie idąc chodnikiem, trzesienie rąk. co to moze oznaczac?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedziec. proszę udac się do lekarza rodzinnego.