Badanie progesteronu u 8-letniej dziewczynki

17 oh progesteron u dziewczynki 8 lat poziom 5,6 - inne badania dobre. Proszę powiedzieć czy to na pewno problem z nadnerczami,czy mogą być inne powody? Wcześniejsze dojrzewanie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badana wymaga oceny przez endokrynologa dziecięcego oraz skojarzenia z innymi wynikami badań oraz obrazem klinicznym. Proszę zatem udać się z dzieckiem na wizytę do endokrynologa dziecięcego w najbliższym czasie.