Jakie czynności można wykonywać przy wypaleniu nadnerczy?

czy gra w szachy może mieć negatywny wpływ przy chorobie wypalenia nadnerczy. Zwykle pierwszą partie wygrywam a następne z rzędu juz nie. W jakie gry (zabawy z z ludźmi i zwierzętami) można grać w tej sytuacji przy badaniu kortyzolu zleconego przez endoklynologa wynik wynosił 21,0 µg/dl ok rano i wieczorem

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego diagnostykę≥