Ból mięśni, zawroty głowy i senność

bolą mnie mięśnia jestem zmęczony i chwilami kręci mi sie w głowie. nic mi sie nie chce. wczoraj od godziny 17 spałem i dziś rano budzik mnie o 8 obudził co to może być??? obudził

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Pana objawy mogą wskazywać na rozpoczynającą się infekcję wirusową. W przypadku wystąpienia dodatkowych objawów lub przedłużania się opisywanego przez Pana stanu przez kolejne dni należy skonsultować się z internistą.